Ansatte

Erik Kristoffersen
Daglig Leder

erik@kristoffersenvvs.no
91907574

Daniel Aase
Rørlegger

daniel@kristoffersenvvs.no
91902159

Thomas Antonsen
Rørlegger

thomas@kristoffersenvvs.no
91923292

Endre Hauge
Rørlegger

endre@kristoffersenvvs.no
99461347

Jacek Roszak
Rørlegger

jacek@kristoffersenvvs.no
45403578

Karol Walcak
Rørlegger

karol@kristoffersenvvs.no
96869198

Lasse Sagstad
Rørlegger Lærling

Spørsmål?

Har du spørsmål angående noen av våre tjenester? Send oss en melding, så kommer vi tilbake til deg.



Vi er raskt på plass, og gjør avtalt arbeid til avtalt tid – og avtalt pris.